ZŠ s MŠ Čebovce - Alapiskola és Óvoda Csáb

 

Pre žiakov

Triedy, rozvrhy, fotky, aktuality pre žiakov našej školy, ...

 

Pre rodičov

Aktuality pre rodičov, o škole, organizácia vyčovania, ...

 

Pre učiteľov

Aktuality, materiály, dokumenty, odkazy, ...

Aktuality
Týždeň zdravej výživy 2022
Streda, 19 Október 2022

GALÉRIA

 
Štipendium Rákócziho združenia 2022 / A Rákóczi Szövetség ösztöndíjátadása
Streda, 19 Október 2022

V septembri 2022 Rákócziho združenie odovzdalo na 250. miestach viac ako 6 tisíc žiakom maďarského oddelenia na Slovensku štipendiá, vrátane detí našej školy.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rákóczi Szövetség 2022 szeptemberében 250 helyszínen több mint 6 ezer külhoni magyar iskolakezdő kisdiákot üdvözölt ösztöndíjjal és iskolatáskával. A Csábi Alapiskola elsőseinek szülei szeptember 13-án vehették át a Rákóczi Szövetség ösztöndíját.A rendezvénynek otthont adó alapiskola igazgató asszonya, Jaskó Deák Gyöngyi, valamint a falu polgármestere is megköszönte a Rákóczi Szövetség munkáját, elhivatottságát.Petrovay László és Nagy Klaudia a Kárpát-medencei magyarság összefogását jelképező beiratkozási ösztöndíjat, valamint Béres József Szép magyar ének című ajándékkönyvét összesen két csábi iskolakezdő kisdiák törvényes képviselőjének adta át.

 
Zbierka Biela pastelka 2022 / Fehér ceruza - jótékonysági gyűjtés
Streda, 12 Október 2022

Dnes, 12. októbra sa aj naša škola zapojila do verejnej zbierky BIELA PASTELKA. Zbierka je určená na podporu ľudí so zrakovým postihnutím. Jej výnos slúži na aktivity, ktoré týmto ľuďom pomáhajú začleniť sa do bežného života , napríklad na kurzy, kde získavajú zručnosti potrebné pre každodenný život, v rámci ktorých sa naučia bezpečne chodiť s bielou palicou, čítať a písať v Braillovom písme a zdokonaľujú sa v sebaobslužnej činnosti ako varenie, upratovanie, osobná hygiena a podobne.

.......................................................................................................................

Ma, október 12-én a mi iskolánk is bekapcsolódott a Biela pastelka - Fehér ceruza nevezetű országos jótékonysági gyűjtésébe. A Fehér ceruza a láthatatlan vonalakat szimbolizálja, és egyben a vakok világának a jelképe. A begyűjtött pénzadomány a vakok és a látáskárosultak megsegítésére szolgál. A gyűjtés teljes bevétele támogatja azokat a programokat, amelyek segítik a vakokat és a látáskárosultakat abban, hogy kiegyensúlyozottan élhessék minennapjaikat, például megtanuljanak a fehér bottal biztonságosan járni, megtanulják a Braille írást, illetve olvasást és ezzel is segíthessék önállóságuk és személyes készségük fejlesztését.

 
Divadlo v anglickom jazyku 2022 / Angol nyelvű színdarab
Streda, 12 Október 2022

GALÉRIA

 
Timravina studnička - okresné kolo 2022
Streda, 12 Október 2022

Krásny úspech našich žiakov. Monika P. získala 2.miesto v 2.kategórii a Igor M. zo 7.A 3.miesto v 3.kategórii na okresnom kole súťaže v prednese pôvodnej slovenskej tvorby Timravina studnička. Ani naši ďalši dvaja malí recitátori sa nestratili na veľkom divadelnom javisku. Prekrásne reprezentovali našu školu Maxim F.zo 4.A a Kevin Cs.z 2.A  Sme veľmi hrdí a pyšní, že sa textom venovali doma dlhé hodiny a spolu s pani učiteľkami dotiahli svoje výkony na maximum.  Rodia sa nám herecké talenty. Tešíme sa na ďalšie súťaže. Gratulujeme????/A.K./

 
<< Začiatok < 1 2 4 6 7 8 9 10 > Koniec >>

Stránka 4 z 147
SlovenčinaMagyar

Vybavenie školy

- Telocvičňa
- Multifunkčné ihrisko
- Odborné triedy (Fyzika, Chémia)
- Jazykové triedy
- Počítačové triedy
- Multimediálne triedy
- Knižnica
- Jedáleň
- Školský klub
- Materská škola

PARTNERI
Obec ČebovceFarnosť Čebovce
SPEVOKOL SZEDERA FÁBIÁNAFestivál ÚDOLIE SVITANÍ
SZEVÁMCSICS
OZ GERUŠAOPENnet.sk - Webdesign, E-shop, Webhosting

Fotky zo života školy

Naša anketa

Čo by ste radi privítali v škole?
 

Projekty

PRINED
PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

PRINED


Webdesign, Tvorba web stránok
OPENnet.sk