Návšteva Mikuláša
Nedeľa, 09 December 2012

Dňa 5.12. 2012 opäť zavítal medzi tých najmenších ujo Mikuláš. Deti ho privítali pesničkou:

"Vitaj v našej škôlke milý Mikuláš,                                   vyzerali sme Ťa z okna toľko ráz,                                    kožuštek a dlhú bielu bradu máš,                                    vitaj, vitaj medzi nami milý Mikuláš!"

I napriek tomu, že to bolo pre niektoré deti prvé stretnutie s Mikulášom, tieto deti si bez strachu prevzali balíčky za ktoré aj pekne poďakovali.Na záver sa  deti odfotili s Mikulášom a malá Dominika mu za všetky deti zaspievala peknú pesničku.

Touto cestou sa  pani zástupkyňa za MŠ p.B.Tóthová chce poďakovať  Zväzu zdravotne postihnutým pri ZO Nenince a Agrodružstvu Príbelce za poskytnuté darčeky!:) Bol to úžasný deň! ĎAKUJEME!!!:)