ZŠ s MŠ Čebovce - Alapiskola és Óvoda Csáb

Aktuality
Timravina studnička - školské kolo 2023
Štvrtok, 09 November 2023

Na školskom kole sa nám tentoraz streli dievčatá. Veľmi krásne prednesy sme zastúpili v každej kategórii. V I.kat.- roč.2.-4.súťažili Letícia M., Antónia Gy., Viktória G.  a Ema P.. Druhú kategóriu zastupovala Olívia V., za roč.5.-6. Veľmi sa tešíme, že aj v 3.kat., roč. 7.-9. sa text naučila Lara H., hoci je žiačkou deviateho ročníka. Naozaj je vidieť, že naše skúsené recitátorky sú už profíčky, vedia krásne pracovať s hlasom aj mikikou a gestikuláciou. Štyrom dievčatám- Letícii, Antónii, Lare a Olívii budeme držať palce aj na okresnom kole. Vzdávame tak pomyslený hold pôvodnej slovenskej tvorbe, slovenským autorom a autorkám. Ďakujeme za krásne jesenné recitácie všetkých dievčatkám. Tešíme sa na ďalšie umelecké zážitkyUsmiaty.

(Mgr. A. Kladivíková)

 
SlovenčinaMagyar

Vybavenie školy

- Telocvičňa
- Multifunkčné ihrisko
- Odborné triedy (Fyzika, Chémia)
- Jazykové triedy
- Počítačové triedy
- Multimediálne triedy
- Knižnica
- Jedáleň
- Školský klub
- Materská škola

Hlľadanie

PARTNERI
Obec ČebovceFarnosť Čebovce
Festivál ÚDOLIE SVITANÍOPENnet.sk - Webdesign, E-shop, Webhosting

Fotky zo života školy

Projekty

PRINED
PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

POP3


Webdesign, Tvorba web stránok
OPENnet.sk