ZŠ s MŠ Čebovce - Alapiskola és Óvoda Csáb

Aktuality
Svetový deň mlieka v našej škole 2023 / A tej világnapja az iskolában
Piatok, 29 September 2023

28. septembra sme si aj na našej škole pripomenuli Svetový deň mlieka. Podstata tohto dňa je oslava významu mlieka v školách a potreba neustáleho si pripomínania  veľkého významu mlieka pre náš život a náš organizmus. Deti si v predchádzajúci deň vypočuli krátku reláciu v školskom rozhlase aj s informáciou, aby sme sa nasledujúci deň obliekli do bielych tričiek, a tak budeme ladiť s farbou mlieka. Pri tejto príležitosti sme si priniesli na desiatu niečo mliečne - jogurty, tvaroh, syry a podobne. Všetky deti na škole dostali malú krabičku mlieka v jedálni vrámci školského programu.

GALÉRIA

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szeptember 28-án megemlékeztünk a tej világnapjáról. Ennek a napnak a lényege a tej jelentőségének a megünneplése az iskolákon. A gyermeki szervezet számára fontos a kalcium, melyet tejjel és tejtermékekkel biztosítunk. Felöltöztünk fehér felsőkbe, és így is harmonizáltunk a tej színével. Ennek alkalmából tízóraira hoztunk különböző tejtérmékeket, mint pl. sajtot, jogurtot, pudingot stb. Minden gyermek tejjel lett megajándékozva az étteremben, az iskolai program keretén belül.

 
SlovenčinaMagyar

Vybavenie školy

- Telocvičňa
- Multifunkčné ihrisko
- Odborné triedy (Fyzika, Chémia)
- Jazykové triedy
- Počítačové triedy
- Multimediálne triedy
- Knižnica
- Jedáleň
- Školský klub
- Materská škola

Hlľadanie

PARTNERI
Obec ČebovceFarnosť Čebovce
Festivál ÚDOLIE SVITANÍOPENnet.sk - Webdesign, E-shop, Webhosting

Fotky zo života školy

Projekty

PRINED
PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

POP3


Webdesign, Tvorba web stránok
OPENnet.sk