Rozlúčka s deviatakmi 2014
Piatok, 27 Jún 2014

Podobne, ako po iné školské roky, koncom júna, aj teraz sa konala rozlúčková slávnosť žiakov 9. ročníkov. Príhovory, spev a básne dojali každého prítomného. Okrem tradičnej rozlúčkovej slávnosti (program v triede, lúčenie sa so žiakmi po triedach) sa tento školský rok rozlúčili deviataci aj vonku v areály školy, kde okrem ich príhovorov odzneli aj príhovory od žiakov 8. ročníkov a pani riaditeľky. Následne sa deviataci spolu s triednou učiteľkou presunuli na Obecný úrad Čebovce, kde predniesli rozlúčkový prejav starostovi obce. Žiačka 9. ročníka prečítala báseň do miestneho rozhlasu, z ktorého zneli krásne skladby a piesne na spríjemnenie slávnostnej atmosféry lúčiacich sa  deviatakov. Ďakujeme všetkým, ktorí nám tento deň svojou pomocou a pričinením urobili nezabudnuteľným. Deviatakom želáme veľa šťastia na stredných školách a aby dosahovali čo najlepšie výsledky.