Maškarný ples 2013
Nedeľa, 10 Február 2013

Je obdobie plesov, zábav a karnevalov. Pri tejto príležitosti sa aj na našej škole dňa 8.2.2013 konal karneval. Množstvo rôznych masiek a rozprávkových postavičiek sa veselo zabávalo a tancovalo. Zahanbiť sa nedal nik.

Tí najmenší a najmladší zo škôlky a zo školy ukázali, ako taká pravá karnevalová nálada funguje! Okrem klasickej promenády masiek museli deti absolvovať aj rôzne zaujímavé disciplíny - napríklad cvičenie zumby, ale aj zábavnú hru Hlava-ramená-kolená-palce. Zaspievali si aj po anglicky a veru porota mala čo robiť, aby vybrala tých najlepších! Všetky masky boli ocenené a aj občerstvenie dobre padlo všetkým! O organizáciu karnevalu, zábavu a občerstvenie sa postarala Rada rodičov v spolupráci s vedením našej školy a pani učiteľkami MŠ a ZŠ. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie zábavné akcie pre naše deti!