Internetová stránka školy
Pondelok, 01 September 2008

A je to tu. Po dlhej príprave, hľadaní, zbieraní, overení a digitalizácii informácií je tu stránka ZŠ s MŠ Čebovce.

Bude slúžiť žiakom, učiteľom, rodičom, ako aj verejnosti. Nájdete tu informácie o nás, o našich aktivitách. Na stránke sa nájdu aj bývalí žiaci, ktorí si môžu zaspomínať na staré školské časy.

Ďakujeme firme

Stránka je rozdelená do 3 častí:

Hlavné menu

- nájdeš tu informácie o škole, o histórii, o vedení, o Radách rodičov, o Rade školy, o materskej škole, školskom klube a školskej jedálni.

O nás

- nájdeš tu informácie o triedach, žiakoch, predmetoch, krúžkoch, ako aj mapu školy a iné.

E-Služby

- tu nájdeš fotky, školský časopis, dokumenty na stiahnutie, knihu návštev, atď.

Nové služby a informácie sa budú pridávať postupne. Uvítame všetky vaše nápady, pripomienky, diskusné príspevky ...tvorivosti sa medze nekladú...:-)

A teraz už len klikať a klikať ...