Deň detí 2016
Utorok, 07 Jún 2016

Asi takto by sme mohli označiť tento deň. Deň, ktorý patrí deťom, je oslavou ich bezstarostného bytia a láskavou radosťou pre všetkých dospelých, ktorí sa do kontaktu s deťmi dostávajú, či už ako rodičia, starí rodičia, príbuzní, známi, či učitelia.

Počas našich osláv sme sa mohli presvedčiť, že naša škola to vie celkom slušne „ rozbaliť“,  a že nám deťom dokáže pripraviť nečakane zábavné predpoludnie.

Vynikajúce spomienky budeme mať na vystúpenie divadla „Cliperton“, ktoré  nám predviedlo nevšednú zmodernizovanú Princeznú so zlatou hviezdou na čele. Potom sme sa rozpŕchli na športové disciplíny, hod granátom, preskok cez švihadlo, člnkový beh,  prechod cez slackline, skákanie vo vreci, maľovanie na tvár a samozrejme nechýbal ani obrovský skákací hrad na ktorom sme sa nevedeli dosýta vyblázniť. Poďakovanie patrí aj rodičovskému združeniu, ktoré nám pripravilo sladkosti a pani kuchárkam za skvelý guľáš.  Bol to deň naozaj v veľkým Ď. ( Aneta Kladivíková)