ZŠ s MŠ Čebovce - Alapiskola és Óvoda Csáb

Aktuality
Lyžiarsky kurz - Telgárt 2020
Štvrtok, 23 Január 2020

V dňoch od 12.1-17.1.2020, sme sa zúčastnili lyžiarskeho výcviku so žiakmi 7.A, 7.B, 8.A, 9.A a 9.B triedy, v počte 26 žiakov a traja vyučujúci. Podmienky na lyžovanie boli výborné, slniečko nám svietilo krásne celý týždeň. Najviac nás tešil fakt, že sa všetci žiaci naučili základom lyžovania a osmelili sa aj na väčší kopec, ktorý si už vyžadoval trošku viac odvahy a zručností. Všetci sme si výborne zalyžovali, nadviazali nové priateľstvá, po večeroch sme súťažili v rôznych spoločenských hrách, šantili v bazéne, či relaxovali v saune a na izbách. Tento ročník radíme medzi obzvlášť vydarené, v plnom počte, s krásnymi zážitkami sme sa vrátili spoločne domov. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník. /AK/

 
SlovenčinaMagyar

Vybavenie školy

- Telocvičňa
- Multifunkčné ihrisko
- Odborné triedy (Fyzika, Chémia)
- Jazykové triedy
- Počítačové triedy
- Multimediálne triedy
- Knižnica
- Jedáleň
- Školský klub
- Materská škola

PARTNERI
Obec ČebovceFarnosť Čebovce
SPEVOKOL SZEDERA FÁBIÁNAFestivál ÚDOLIE SVITANÍ
SZEVÁMCSICS
OZ GERUŠAOPENnet.sk - Webdesign, E-shop, Webhosting

Fotky zo života školy

Naša anketa

Čo by ste radi privítali v škole?
 

Projekty

PRINED
PRINED


Webdesign, Tvorba web stránok
OPENnet.sk