Deň "D" 2015
Pondelok, 16 November 2015

Bohatý program s množstvom nezabudnuteľných zážitkov sme mali aj počas tohtoročnej akcie s názvom  Deň „D“.

Úvodom mali ročníky 1.- 3. besedu spojenú s hrovými aktivitami s pracovníkmi poisťovne Wüstenrot. Paralelne mali ročníky 4.- 9. prednášku o demokracii a slobode prezentovanú žiakmi z ôsmeho a deviateho ročníka. Nasledovali tvorivé dielne po triedach, kde žiaci spolu s triednymi učiteľmi pripravovali ozdoby na vianočnú tržnicu, ktorá sa bude konať v areáli našej školy pred Vianocami.

Po prvýkrát sme mali akciu „Pasovanie prvákov“ – všetci prváci preukázali svoju obratnosť, šikovnosť a vedomosti, čím získali Pasovaciu listinu.

Záverom bola športová činnosť v telocvični – prehadzovanú si zahrali žiaci proti učiteľom. Samozrejme, zvíťazila skupina žiakov a získali aj hlavnú cenu – sladkú čokoládovú tortu.