Aktivity materskej školy v marci 2017
Streda, 05 Apríl 2017

21.februára 2017 sa naši predškoláci zúčastnili technickej olympiády – Malí technici v Materskej škole Príbelce.

22.marca 2017 sme si pripomenuli  Deň vody  vytvorením plagátu  „ Morské dno“ a zúčastnili sme sa divadelného predstavenia Polepetko. Všetci sme  sa mohli popýšiť v nových modrých  tričkách, ktoré nám v spolupráci s rodičmi zaobstaral pán Ladislav Húšťava.

28. marca 2017 sme si pozreli cirkusové predstavenie z Ukrajiny, z ktorého mali deti nezabudnuteľný zážitok.

29. marca sme sa s predškolákmi a ich rodičmi zúčastnili Dňa otvorených dverí v našej ZŠ.

31.marca 2017 sme sa návštevou knižnice preniesli do ríše rozprávok. Deti druhého ročníka nám zahrali divadielko Medovníková chalúpka a naše deti zdramatizovali rozprávku O pampúšiku, ktorú si v knižnici aj vyfarbili. Mladšie deti si vyfarbili záložku do knihy. Zároveň sa oboznámili s publikáciami v školskej knižnici, ktoré si podľa vlastného výberu aj prezreli.