Aktivity MŠ v júni 2015
Streda, 01 Júl 2015

Ahoj škôlka, lúčime sa, už ideme do školy,

zameníme svoje hračky za písanky a knihy.

Prešiel znova jeden rok a prišla chvíľa lúčenia. Naši predškoláci vymenia hračky za knihy, aby sa naučili čítať, písať a počítať. Básničkami a pesničkami sa rozlúčili s pani učiteľkami, tetou upratovačkou a hlavne s kamarátmi z triedy, na ktorých určite nezabudnú a budú ich navštevovať.

Tetám kuchárkam sa poďakovali za dobré jedlá, ktoré im denno-denne pripravovali. Predstavili sa i pani riaditeľke, ktorá ich i naďalej bude vídavať, nakoľko skoro všetci nastúpia do 1. ročníka práve tu v Čebovciach.

Aby na materskú školu nezabudli boli odmenené peknou knihou a osvedčením, ktoré im pripomenú tie najkrajšie detské časy v ich živote.

Nakoniec si deti pochutnali na maškrtách, ktoré im pripravili mamičky a do sýtosti si zatancovali.

Touto cestou ďakujeme ešte raz rodičom za ochotu a dobrú spoluprácu počas dochádzky ich detičiek do materskej školy.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BOLI SME AJ V ZOO BUDAPEŠŤ

.... A VYSTUPOVALI V PROGRAME NA SZEDERFESTE