Aktivity materskej školy v máji 2016
Utorok, 07 Jún 2016

Ani v mesiaci máj naši škôlkari nezaháľali.

3.5.2016 sa uskutočnil zápis do materskej školy, kedy sa zapísané deti mohli do sýtosti zahrať, zaspievať si a zacvičiť. Dúfame, že sa im u nás páčilo a tešíme sa na skoré stretnutie.

11.5.2016 sme oslávili  sviatok našich milovaných mamičiek prednesom básní, spevom piesní, tančekmi a predvedením scénok O Šípovej Ruženke a Pytačkách, ktorými deti poďakovali mamičkám za ich starostlivosť a lásku.

27.5.2016 sa uskutočnil už po tretí raz spoločný MDD v našej škole s deťmi z MŠ Opatovská Nová Ves a Bátorová. Spoločne s deťmi ZŠ si pozreli divadielko Princezná so zlatou hviezdou na čele a potom sa vyšantili na šmýkačke a skákacom hrade. Svoje sily si zmerali v športových disciplínach a s radosťou si vychutnali hry na detskom ihrisku. Nakoniec stretnutia si vymenili darčeky, ktorým sa veľmi potešili.