Zimné radovánky
2011. február 21. hétfő, 18:16

Tohtoročná zima nedala na seba dlho čakať a po mrazivých dňoch napadol aj dlhoočakávaný sneh.Naše deti už tušili, čo ich čaká. Spolu s pani učiteľkami  a s kamarátmi  sa vybrali na skvelú zimnú sánkovačku. Zimné radovánky priniesli deťom obrovskú radosť a nezabudnuteľné zážitky.

NÁVŠTEVA ZŠ

Tak ako každý rok, aj tento rok sme sa vybrali  na návštevu k našim školákom- kamarátom do 1. ročníkov ZŠ .Navštívili sme maďarské aj slovenské oddelenie.Deti si mohli vyskúšať sedenie v školských laviciach, prelistovali si školské učebnice: Šlabikár, Matematiku. Vyskúšali si aj písanie na ozajstnú tabuľu. Aby deti na tento deň nezabudli, vymenili si darčeky a v septembri "šup" do prvej triedy!:)

KARNEVAL V MATERSKEJ ŠKOLE

Dňa 9. 2. 2011 sa naše deti  konečne dočkali zábavy a tanca. Deň ako stvorený na šantenie a tanec využili deti naplno. Veď bol karneval!:) Rozprávkové postavičky sa predviedli v plnej paráde. Po predstavení masiek sa začala diskotéka spojená s občerstvením. Deň sa vydaril a o rok sa tešíme na ďalší karneval.