ZŠ s MŠ Čebovce - Alapiskola és Óvoda Csáb

XXXI. ročník súťaže Tompa Mihály / XXXI. Tompa Mihály Országos Verseny 2024
2024. május 22. szerda, 18:49

Na okresnom kole recitačnej súťaže Tompa Mihály nás reprezentovali žiaci: Anabella Sztancsik z 1.B triedy (v kategórii „poézia“ získala 2. miesto) a žiaci 6.B triedy Daniel Húšťava (v kategórii „próza“ obsadil 1. miesto), Isabel Frija Schäpers a Mathias Oravec. Na celoštátnej súťaži získal Daniel Húšťava strieborné pásmo. Srdečne im gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy.

...............................................................................................................................

2024. március 7-én került sor a Tompa Mihály Országos Verseny járási fordulójára, amelynek a Balassi Bálint Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola adott otthont. A rendezvényre a környező településekről látogattak el a tanulók felkészítő tanáraikkal együtt. A csábi alapiskolát egy kis elsős, Sztancsik Anabella, valamint három 6. osztályos diák, Húšťava Dániel, Schäpers Isabel Frija és Oravec Mathias képviselte. Sztancsik Anabella a vers kategóriában a dobogó 2. helyén végzett, Húšťava Dániel a próza kategóriában 1. helyezést ért el. A Nagykürtösi járásból  a kategóriagyőztesek jutottak tovább az országos elődöntőbe, amely május 16-án valósult meg Losoncon. Az országos elődöntőn Dani ezüstsávos minősítésben részesült, amihez szívből gratulálunk. Köszönjük a gyerekeknek, hogy képviselték iskolánkat, és gratulálunk az elért eredményeikhez.

(Zatyko Szilvia)

 
SlovenčinaMagyar

Az iskola felszereltsége

- Tornaterem
- Multifunkcionális sportpálya
- Szaktantermek (Fizika, Kémia)
- Nyelvtantermek
- Számítógépes termek
- Multimédia termek
- Könyvtár
- Étterem
- Napközi otthon
- Óvoda

Keresés

PARTNEREK
Csáb KözségCsábi Plébánia
Hajnalok Völgye fesztiválOPENnet.sk - Webdesign, E-shop, Webhosting

Iskolánk életéből

Projektek

PRINED
PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

PRINED


Webdesign, Tvorba web stránok
OPENnet.sk