Veselú Veľkú noc Vám prajeme
2011. április 18. hétfő, 17:32

Veľká noc, Veľká noc kedyže už budeš?
Kedy ma šuhajko pooblievať prídeš?
Oblievaj, oblievaj, vlasy aj hlavičku,
Ale mi neoblej tú novú sukničku...

Netrpezlivo očakávaná jar zazelenala konečne sviežu nežnú trávu, obliekla stromy do smaragdových kabátov, vytiahla kvietky z ospalej zeme a prilákala kŕdeľ vtákov, ktoré nám štebocú veselo a dávajú našim ránom spevavý nádych.

Jar zavítala aj do našej školy. S veľkou radosťou a nadšením sme pre vás, milí rodičia, starí rodičia, deti pripravili veľkonočnú výstavku a aj výzdoba tried a chodieb sa nesie vo veselých sviežich jarných farbách.   Prijmite našu snahu    s  radosťou, snáď sa nám aspoň takto podarilo priblížiť sviatok, ktorý z duchovného hľadiska patrí medzi najdôležitejšie kresťanské sviatky kalendárneho roka. Želáme vám krásne prežité dni v kruhu rodiny, nezabudnite, že dni sú čoraz teplejšie, a preto určite využite pekné dni aj na prechádzky v prírode, či na návštevu rodiny, priateľov, príbuzných a známych. Veselú Veľkú noc vám praje celý kolektív základnej  a  materskej školy.