Úcta k starším
2011. november 09. szerda, 09:42

Naša babka a náš dedko ,
milí sú nám nadovšetko.
Vždy keď prídu na návštevu,
veselo je s nimi veru ...

Aj týmito slovami z básne sa prihovárali deti z našej školy svojim starým rodičom, ktorých privítali pri príležitosti „ Úcty k starším – v mesiaci októbri.

Program plný piesní, básní a tancov s poďakovaním za lásku, vďaku starostlivosť a všetko krásne a dobré naplnil celú sálu čitárne. V nejednom oku sa zaleskla slzička pri pohľade na šťastné, usmiate tváre svojich vnúčat, keď im vyjadrili svoju lásku a vďačnosť i bozkom a objatím. Na záver programu detičky pozvali svojich starých rodičov k slávnostne prestretému stolíku na chutné koláčiky a teplý čajík. Ďakujeme Vám, milí rodičia i starí rodičia, že ste strávili príjemné popoludnie s Vašimi vnúčatami a prajeme Vám v živote ešte veľa zdravia a veľa pekných spoločných zážitkov so svojimi najbližšími!