ZŠ s MŠ Čebovce - Alapiskola és Óvoda Csáb

Spomienková slávnosť k 15. marcu v Budapešti 2024 / Március 15-e hőseire emlékeztünk Budapesten
2024. március 21. csütörtök, 19:47

V piatok 15. marca 2024 sa piati žiaci našej školy zúčastnili na spomienkovej slávnosti v Budapešti vďaka Rákócziho združeniu. Boli prítomní na centrálnej oslave na Kossuthovom námestí, na rôznych programoch pri Národnom múzeu a na premietaní filmu Most vagy soha! (Teraz alebo nikdy!). Domov sa žiaci vrátili plní zážitkov a spomienok.

GALÉRIA

...............................................................................................................................

2024. március 15-én, pénteken alapiskolánk öt tehetséges diákja egy remekül megszervezett emlékünnepség részese lehetett Budapesten a Rákóczi Szövetség jóvoltából. Jelen voltunk a Kossuth téri központi ünnepségnél, a Nemzeti Múzeum környékén megrendezett műsornál, és a Most vagy soha! című film bemutatóján is. Élményekkel és emlékekkel telve tértünk haza, hogy másnap is helytálljunk a falubéli megemlékezésen. Miskei Ferenc

 
SlovenčinaMagyar

Az iskola felszereltsége

- Tornaterem
- Multifunkcionális sportpálya
- Szaktantermek (Fizika, Kémia)
- Nyelvtantermek
- Számítógépes termek
- Multimédia termek
- Könyvtár
- Étterem
- Napközi otthon
- Óvoda

Keresés

PARTNEREK
Csáb KözségCsábi Plébánia
Hajnalok Völgye fesztiválOPENnet.sk - Webdesign, E-shop, Webhosting

Iskolánk életéből

Projektek

PRINED
PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

PRINED


Webdesign, Tvorba web stránok
OPENnet.sk