ZŠ s MŠ Čebovce - Alapiskola és Óvoda Csáb

Riaditeľské voľno / Igazgatói szabadnap 06- 2023
2023. június 21. szerda, 16:07

Základná škola s materskou školou Čebovce - Alapiskola és Óvoda Csáb, Na Parlagu 1, 99125 Čebovce zastúpená riaditeľkou školy Ing. Perla Jaskó Deáková Vám oznamuje, že v súlade so zákonom 245/2008 Z.z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov (podľa § 150 ods. 5) poskytne žiakom na deň 22.06.2023 (vo štvrtok) riaditeľské voľno z organizačných dôvodov.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

A csábi Alapiskola és Óvoda igazgatósága értesíti a tanulókat és szülőket, hogy 2023. június 22-én (csütörtökön) a MŠ SR 245/20008 számú iskolaügy törvény 150. paragrafusa 5. bekezdése értelmében szervezési okok miatt igazgatói szabadnapot ad a diákok részére.

 
SlovenčinaMagyar

Az iskola felszereltsége

- Tornaterem
- Multifunkcionális sportpálya
- Szaktantermek (Fizika, Kémia)
- Nyelvtantermek
- Számítógépes termek
- Multimédia termek
- Könyvtár
- Étterem
- Napközi otthon
- Óvoda

Keresés

PARTNEREK
Csáb KözségCsábi Plébánia
Hajnalok Völgye fesztiválOPENnet.sk - Webdesign, E-shop, Webhosting

Iskolánk életéből

Projektek

PRINED
PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

PRINED


Webdesign, Tvorba web stránok
OPENnet.sk