Divadlo - Ezopove bájky
2010. október 17. vasárnap, 23:00

V jedno krásne októbrové dopoludnie zachvátilo žiakov našej školy literárne vzrušenie. Po vynikajúcich predstaveniach divadla Maska, svedkom ktorého sme mohli byť už aj po minulé roky, nás čakal príjemný zážitok na tému: Ezopove bájky, ktoré ako vieme sú obľúbeným druhom čítania detí každej vekovej kategórie.

Herci sa skutočne nedali zahanbiť, opäť to boli skvelé výkony, nádherné masky a chytľavá pieseň, ktorá sa ako hlavný motív niesla celým programom až do konca. Najobľúbenejšie postavičky bájok  - ako líška, myška, lev - nestrácali kontakt s publikom, vyčarovali rozprávkovú atmosféru a v neposlednom rade, boli nielen zaujímavým, ale svojim poučným zámerom aj vynikajúcim doplnkovým spestrením ktorejkoľvek hodiny čítania či literatúry na prvom i druhom stupni. Divadlo Maska, tešíme sa na teba zas, do skorého videnia!:-)