Aladinova zázračná lampa
2009. december 09. szerda, 12:57

Dňa 2. 12. 2009 sa v našej škole uskutočnilo milé divadelné predstavenie. Prišli k nám divadelníci z DIVADLA BEZ OPONY, aby nám priblížili rozprávku z bájneho Orientu s názvom Aladinova zázračná lampa.

Príbeh chudobného chlapca Aladina nás pobavil nielen humorom, ale okúzlil nás aj dramatickým, výtvarným a hudobným spracovaním. Aladin v deťoch vzbudil fantáziu otázkou, čo všetko si môžu zaželať pri pošúchaní zázračnej lampy.

Všetci sme si napokon uvedomili, že v dnešnom uponáhľanom svete musíme hľadať dobro v ľuďoch bez kúziel a čarov. Len ten si zaslúži slobodu, uznanie a šťastie, kto sa o ne poctivo usiluje.

Deťom sa predstavenie veľmi páčilo. Boli spokojní  nielen tí starší, ale aj naši škôlkari a hercov odmenili veľkým potleskom.