Úspech na biblickej olympiáde 2024 – Siker a bibliaversenyen
2024. március 27. szerda, 10:54

Dňa 22.03.2024 sa konalo dekanátne kolo Biblickej olympiády v Šahách pre žiakov s vyučovacím jazykom maďarským. Našu školu reprezentovali žiaci – Daniel Húšťava (6.B tr.), Stephanie Bodžárová (7.B tr.) a Alexandra Húšťavová (8.B). Žiaci sa umiestnili na I. mieste a postupujú do interdiecézneho kola, kde budú reprezentovať zároveň aj našu diecézu. Želáme im veľa úspechov.

...................................................................................................................................

2024.03.22-én Bibliaversenyre került sor Ipolyságon a magyar tannyelvű iskolák részére. Az esperesi fordulón iskolánkat Húšťava Daniel (6.B tr.), Bodžár Stephanie (7.B tr.) és  Húšťava Alexandra (8.B) képviselte. A diákok I. helyezést értek el és bejutottak az egyházmegyék közötti döntőbe, ahol egyben az egyházmegyénket is fogják képviselni. Sok sikert kívánunk nékik.

Hyacinta Balgová