Deň detí / Gyereknap 2014
2014. május 30. péntek, 11:42

Nezabudnuteľný Deň detí sme zažili dnes na našej škole. Bol spojený s rôznymi aktivitami, na ktoré sa deti mohli dva dni dopredu zapisovať podľa toho, čo ich najviac zaujme.   Boli to: maľovanie na sklo, na kameň, na tanier, na sadru, modelovanie, zhotovovanie náramkov priateľstva, náramkov z perličiek, výroba srdiečok.

2014. május 30-án élményekben gazdag gyermeknapot tartottunk iskolánkon. Diákjaink különböző foglalkozásokon vehettek részt érdeklődési körük szerint.

Po týchto aktivitách nám chlapci pripravili rockový koncert, súbežne s tým prebiehalo aj maľovanie na tvár. Deti mali k dispozícii aj nafukovaciu atrakciu -  skákací hrad, na ktorom sa mohli vyšantiť. Pre nepriaznivé počasie boli športové disciplíny na chodbách a aj futbal v telocvični, čo ale neubralo na nálade a snaživosti. Po obede, kedy všetky deti dostali chutný guľáš, nasledovalo žrebovanie tomboly. Každý žiak získal nejakú zaujímavú cenu a okrem nej si odniesol domov krásne zážitky.

Veľmi pekne ďakujeme pani riaditeľke, členom Rady rodičov a ostatným rodičom, pedagógom školy, starostovi obce, kuchárkam, pánovi školníkovi a všetkým, ktorým vďačíme za spestrenie tohto dňa.

.................................................................................................................................

Maguk dönthették el üvegre, kőre, tányérra, gipszre festenének szívesen, modellezéshez volna kedvük, vagy barátság karkötőt készítenének, gyöngyöt fűznének, szívecskét festenének.

Kézműveskedésünk után iskolánk jelenlegi illetve volt diákjai rock koncertet adtak, mialatt a kisebbek kipróbálhatták az arcfestést is. A folyosókon ügyességi játékok zajlottak, mindenki aktívan gyűjtötte a pecséteket. Ezzel egy időben focimeccs zajlott a tornateremben. A finom gulyás után következett a tombolahúzás. Minden diák ájándékkal és élményekkel gazdagon térhetett haza.

Köszönet az igazgatónőnek, a polgármester úrnak, a szülői szövetség tagjainak, illetve minden aktív támogatónak, aki bármilyen módon hozzájárult a nap sikeres kimeneteléhez