Vynovená školská knižnica / Megújult az iskolai könyvtár 2021
2021. október 08. péntek, 12:30

Naša knižnica sa v máji roku 2021 dočkala svojej vytúženej rekonštrukcie. Dostala nové stoly, stoličky,  koberec, interaktívnu tabuľu, notebook a v knižnici samozrejme nesmú chýbať ani nové knihy, takže sme ju zásobili aj nimi! Rekonštrukciou prešli aj nové skrinky na ukladanie encyklopédii, učebníc a beletrie. Vo vynovenej  knižnici sa učí najlepšie, pretože je tam pokoj, ticho a žiakov do čítania podporuje motivačné-krásne prostredie. Nové zakúpené tituly sa nám podarili zabezpečiť aj v rámci projektu Čítame radi, ktoré vyhlásilo MŠ, obohatili knižnicu o tituly domácej i svetovej tvorby. Veľmi sa tešíme, že nám do inventáru prichádzajú nové a nové knihy pravidelne a v oveľa väčšom množstve, ako tomu bolo v minulosti.

Návštevné hodiny: sú vždy počas hodín literatúry, krúžkov a okrem toho  denne od 12:30-14:00

Tešíme sa na každú návštevu!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

A 2020/2021-es tanévben sor került az iskolai könyvtár felújítására. Jelentős változás történt az elmúlt hónapokban, új, modern berendezést kapott a helyiség, valamit sor került a festésre, és a padlószőnyeg cseréjére is. Ezáltal szebb, konfortosab környezetben fogadhatjuk olvasóinkat. A könyvtár bővült interaktív táblával is, ami nagyban segíti az ott zajló oktatási folyamatot.

Az Iskolaügyi Minisztérium pályázatoz hirdetett „Örömmel olvasun„ címmel. A benyújtott pályázatunk sikeres lett, így a kapott anyagi támogatásból és az adó 2%-ból a könyvállományt frissítettük fel.

Könyvtári nyitvatartás: az irodalom óra és szakkör keretein belül, valamint naponta 12:30-14:00 óra között.