ZŠ s MŠ Čebovce - Alapiskola és Óvoda Csáb

Aktuality
Súťaž v speve / Palócföldi csalogány 2024
Nedeľa, 19 Máj 2024

GALÉRIA

Tento rok zorganizovali XIII. ročník súťaže ľudových piesní vo Vinici, na ktorej sa zúčastnili deti aj žiaci našej školy. V prvej kategórii zlaté pásmo získal Márton Gyula György a strieborné pásmo získala Zaťko Anna. V tretej kategórii vyvýšené zlaté pásmo získala Györgyová Antónia a strieborné pásmo Györgyová Terézia.

Zo srdca im gratulujeme!

.................................................................................................................................

Idén is tizenharmadik alkalommal megrendezésre került Ipolynéken a Palócföldi csalogány népdalverseny, amelyen részt vettek az iskolánk óvodásai és iskolásai. Első kategóriában az óvodások közül arany sávos minősítést ért el Márton Gyula György és ezüst sávos minősítést ért el Zaťko Anna. Harmadik kategóriában kiemelt arany sávos minősítést ért el György Antónia és ezüst sávos minősítést ért el György Terézia.

Szívből gratulálunk nekik!

(F. Balgová)

 
SlovenčinaMagyar

Vybavenie školy

- Telocvičňa
- Multifunkčné ihrisko
- Odborné triedy (Fyzika, Chémia)
- Jazykové triedy
- Počítačové triedy
- Multimediálne triedy
- Knižnica
- Jedáleň
- Školský klub
- Materská škola

Hlľadanie

PARTNERI
Obec ČebovceFarnosť Čebovce
Festivál ÚDOLIE SVITANÍOPENnet.sk - Webdesign, E-shop, Webhosting

Fotky zo života školy

Projekty

PRINED
PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

POP3


Webdesign, Tvorba web stránok
OPENnet.sk