ZŠ s MŠ Čebovce - Alapiskola és Óvoda Csáb

Aktuality
Šaliansky Maťko 2019
Piatok, 13 December 2019

GALÉRIA

11.12.2019 sa na našej škole opäť stretli a pomerali si sily naši šikovní recitátori. Tentokrát sme si vypočuli nádherné prejavy rôznych povestí od slovenských autorov na súťaži Šaliansky Maťko. Na školskom kole sme si v prvej kategórii vypočuli Olíviu - 2. miesto, Viktóriu - 1. miesto, Mateja - 1. miesto a postup na okresné kolo, v 2. kategórii nás bude z 1. miesta reprezentovať Lara a v 3. kategórii Natália.

Veľmi sa tešíme, že nám naši žiaci opäť potvrdili, že majú radi prednes a vedia sa aj dlhý text naučiť bez problémov. Víťazom držíme palce na okresnom kole, ktoré sa uskutoční 17.12.2019 vo Veľkom Krtíši.
 
SlovenčinaMagyar

Vybavenie školy

- Telocvičňa
- Multifunkčné ihrisko
- Odborné triedy (Fyzika, Chémia)
- Jazykové triedy
- Počítačové triedy
- Multimediálne triedy
- Knižnica
- Jedáleň
- Školský klub
- Materská škola

PARTNERI
Obec ČebovceFarnosť Čebovce
SPEVOKOL SZEDERA FÁBIÁNAFestivál ÚDOLIE SVITANÍ
SZEVÁMCSICS
OZ GERUŠAOPENnet.sk - Webdesign, E-shop, Webhosting

Fotky zo života školy

Naša anketa

Čo by ste radi privítali v škole?
 

Projekty

PRINED
PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

PRINED


Webdesign, Tvorba web stránok
OPENnet.sk