Rozprávkové vretienko 2023
Sobota, 22 Apríl 2023

Naša posledná súťaž tento školský rok sa niesla v znamení rozprávok. Cestovali sme z rozprávky do rozprávky od najmenších prváčikov až po najstarších siedmakov. Veľmi sa tešíme účasti opäť na tejto súťaži, kedy nás 17.4.2023 potešili svojím skvelým prejavom:

Ondrej B. z 1.A, Jasmína B.  z 1.A, Ema P. z 1.A,  z 3.A - Letícia M., Antónia Gy.,  a zo  4.A. - Maxim F., Emília H. a zo 7.A.- Noel N.

Vypočuli sme si krásne príbehy, skvelé rozprávky, perfektné rečové prejavy. Do okresného kola posielame Ondrejka B.  z 1.A. Emíliu H. zo 4.A a Noela N. zo 7.A triedy.  Posledná súťaž mala mimoriadne dobrú úroveň a už teraz držíme všetkým reprezentantom palce na okresnom kole, ktoré sa uskutoční 24.4.2023. (Kladivíková)