Rozlúčka s predškolákmi 2022 – Ballagás az óvodától 2022
Piatok, 01 Júl 2022

Dovidenia škôlka milá, dovidenia hračky,
už nás doma čakajú celkom nové tašky …

Tak ako každý rok, i tento rok sa naši predškoláci slávnostne rozlúčili s materskou školou dňa 27.júna 2022 krátkymi básničkami, pesničkami a zápisom do kroniky materskej školy.

Slová vďaky nepatrili len pani učiteľkám, tetám kuchárkam a upratovačkám, ale vo veľkej miere pani riaditeľke, pánovi starostovi so špeciálnou pedagogičkou a pani zástupkyni ZŠ, že prijali naše pozvanie a že sa o nás tak starajú, aby nám nič nechýbalo a aby bola naša škôlka čo najkrajšia.

Okrem spomienok na materskú školu si predškoláci odniesli na pamiatku od všetkých krásne darčeky, ktoré im budú pripomínať čas strávený v materskej škole.

Všetkým našim predškolákom prajeme, aby v septembri s radosťou nastúpili do vytúženej prvej triedy a boli naďalej takí šikovní, aby robili všetkým len radosť. (B.T., N.F.)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Mint minden évben, idén is elballagtak a nagycsoportos óvodások. A ballagási ünnepély 2022.június 27.én volt megtartva, ahol a ballagók énekekkel, versekkel és az óvoda krónikájába iratkozva búcsúztak el.

A köszönet nem csak az óvónéniknek, takarítónéniknek és szakácsnéniknek szól, hanem nagy mértékben az iskola igazgatónőjének, a falu polgármesterének, az iskola speciális pedagógusának és az iskola igazgatóhelyettesének is, hogy elfogadták a meghívást és hogy egész évben gondoskodtak az óvodáról, hogy az semmiben neszenvedjen hiányt.

Az emlékeken kívül a ballagó gyermekek magukkal vittek sok ajándékot, amik az óvodában töltött napokra fogják őket emlékeztetni.

Minden ballagó nagycsoportosnak kívánjuk, hogy szeptemberben örömmel lépjenek be a várva várt első osztályba, és hogy továbra is legyenek ügyesek es okozzanak sok örömet. (B.T., N.F.)