Pomôžme aj my! /Segítsünk mi is!
Streda, 02 Marec 2022

Milí rodičia a priatelia našej školy!

Radi by sme aj my, v spolupráci s Vami, vyjadrili našu empatiu  a solidaritu  pomôcť ľuďom prichádzajúcim z Ukrajiny, ktorí budú dočasne ubytovaní v Opatovskej Novej Vsi a v Základnej škole Istvána Dobóa s VJM Veľké Slemence.

Boli by sme radi, keby ste sa spolu s nami zapojili do zbierky ako sú napr. :

- hygienické potreby (zubná kefka, zubná pasta, mydlo, toaletný papier, šampón, vlhčené utierky, plienky, prací prášok...),

- školské potreby (zošity, farbičky, omaľovanky,  písacie potreby, kancelársky papier...),

- deky, kočíky, minerálka,  voda pre deti, detské fľašky (nové), uteráky, osušky, trvanlivé potraviny, hračky (v obmedzenom množstve – napr. lopty, spoločenské hry, auto, bábika...).

Uvedené predmety vyzdvihneme v budove ZŠ s MŠ Čebovce od 03.03.2022  do  08.03.2022 v čase od 8:00 do 15:00 hod.  každý deň (okrem víkendu).

Každému veľmi pekne ďakujeme.

Vedenie ZŠ s MŠ

----------------------------------------------------------------------------------------------

Tisztelt Szülők és barátok!

A mi iskolánk is szeretne az Ukrajnából Szlovákiába menekülő emberek részére segítséget nyújtani, akik az apátújfalusi táborban és a Nagyszelmeci Dobó István Alapiskolában lesznek ideiglenesen elszállásolva.

Ezért felhívást intézünk Önök felé,  humanitárius gyűjtést szervezünk számukra, amire szükségük lenne:

- tisztálkodószerek ( fogkefe, fogkrém, szappan, toalettpapír, sampon, nedves törlőkendő, pelenka, mosószer),

- tanszerek ( füzet, színesceruza, kifestő, írószer, papír).

- takaró, babakocsi, víz, baby víz, cumisüveg, törülköző, fürdőlepedő, tartós élelmiszer, játék (kis mennyiségben – labda, társasjáték, autó, baba).

Amennyiben tehetik, kérjük, járuljanak hozzá Önök is a háború elől menekülő emberek támogatásához.

Támogatásaikat a csábi alapiskolába várjuk 2022.03.03-tól 2022.03.08-ig munkanapokon  8:00 órától 15:00 óráig.

Előre is köszönjük!

Az alapiskola vezetősége