Oznámenie - vyučovanie od 19.04.2021 / Értesítés - oktatás 2021.04.19-től
Streda, 14 Apríl 2021

Oznamujeme rodičom a zákonným zástupcom žiakov 8. a  9. ročníka ZŠ, že na základe rozhodnutia ministra školstva, vedy, výskumu a športu zo dňa 12. apríla 2021 s účinnosťou od 19.apríla 2021 obnovuje školské vyučovanie v základných školách v končiacich ročníkoch a v ostatných ročníkoch na 2.stupni pokračuje školské vyučovanie pre skupiny jedného pedagogického zamestnanca a najviac piatich žiakov, ak podmienky neumožňujú prístup k dištančnému vzdelávaniu.

Od 19.04.2021 bude v našej  materskej škole,  na prvom stupni základnej školy, v končiacich ročníkoch (8. a  9. ročník) prebiehať vyučovanie prezenčnou formou.

Ročníky 5., 6., 7. sa budú naďalej vzdelávať dištančne.

Podmienky prezenčného vyučovania:

• negatívny test jedného rodiča alebo zákonného zástupcu dieťaťa či žiaka nie starší ako 7 dní
  • negatívny test žiaka 2.stupňa nie starší ako 7 dní
  • respirátor pre žiakov 2.stupňa

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Értesítjük az óvodás, az alsótagozatos gyerekek szüleit, a végzős évfolyamok (8., 9. évfolyam) tanulóinak szüleit,  valamint azon tanulókét, akiknek nics lehetősége a távoktatásra, hogy a Szlovák Iskolügyi Minisztérium rendelete szerint 2021. április. 19 –től  beindul a jelenléti oktatás az iskolánkban.

A 5., 6.,7. évfolyamokban továbbra is folytatódik a távoktatás.

A jelenléti oktatáson való részvétel feltételei:

• 1 szülő ill. törvényes képviselő 7 napnál nem régebbi negatív teszteredménye,
  • a felső tagozatos tanuló 7 napnál nem régebbi negatív teszteredménye,
  • reszpirátor használata,
  • becsületbeli nyilatkozat a fertőzésmentességről