Oznámenie - vyučovanie od 08.03.2021 / Értesítés - oktatás 2021.03.08-tól
Piatok, 05 Marec 2021

Oznamujeme rodičom detí MŠ, žiakov I. stupňa ZŠ, ako i detí, u ktorých nie je možné dištančne sa vzdelávať, že na základe rozhodnutia ministra školstva, vedy, výskumu a športu s účinnosťou od 8. marca 2021 do 21. marca 2021 bude prebiehať prezenčná forma vzdelávania prednostne pre deti zamestnancov nevyhnutným prezenčným výkonom práce s doplnením kapacitných možností.

ZZ-Čestné vyhláseni 11a

ZZ-Čestné vyhlásenie 11c

-----------------------------------------------

Értesítjük az óvodás és az alsótagozatos gyerekek szüleit, valamint azon tanulókét, akiknek nics lehetősége a távoktatásra, hogy a Szlovák Iskolügyi Minisztérium rendülete szerint 2021. III. 8. – 2021. III. 21-ig hagyományos oktatatás lesz az iskolában. Előnyben részesítjük a dolgozó szülők gyermekeit. Az iskola lehetőségeihez képest feltültjük az osztályok létszámát a további érdeklődőkkel.