ZŠ s MŠ Čebovce - Alapiskola és Óvoda Csáb

 

Pre žiakov

Triedy, rozvrhy, fotky, aktuality pre žiakov našej školy, ...

 

Pre rodičov

Aktuality pre rodičov, o škole, organizácia vyčovania, ...

 

Pre učiteľov

Aktuality, materiály, dokumenty, odkazy, ...

Aktuality
Deň matiek
Štvrtok, 27 Máj 2010

„Mama, si môj celý svet. Kvitneš mi v ňom ako kvet. Mama ty si zlato moje, bozkávam ti líčka tvoje. Mama ty si drahokam, mama, veľmi ťa mám rád.“ Takto asi zneli vrúcne slová vďaky mamkám, starým mamičkám v úvode milej slávnosti pri príležitosti Dňa matiek.

V jedno krásne , slnečné,  májové popoludnie si aj naša základná škola pripomenula sviatok, ktorý sa začal oslavovať už v roku 1914. U nás na Slovensku sa tradícia  Dňa matiek obnovila až po roku 1989. Naše deti v spolupráci s pani učiteľkami z materskej školy,  z prvého stupňa a piateho ročníka základnej školy, oslávili tento deň 7.mája 2010 prekrásnym kultúrnym programom.

- GALÉRIA -

 

Čítať celý článok...
 
Aktivity materskej školy
Utorok, 11 Máj 2010

V marci si aj naše deti z materskej školy pripomenuli SVIATOK KNIHY a navštívili  miestnu knižnicu. Deti sa zoznámili s prostredím knižnice, prezreli si rôzne rozprávkové knihy a encyklopédie. Tie , ktoré ich zaujali si vybrali a s pomocou rodičov si ich vypožičali.

V rámci pohybových aktivít sa uskutočnilo jedno milé stretnutie, pri ktorom si zacvičili rodičia s deťmi. Cvičenie rodičov s deťmi je súčasť interného projektu Pohybom pre zdravie a starostlivosť pre  správny telesný vývin detí predškolského veku. Deti a mamičky ruka v ruke kráčali do telocvične ZŠ. Cvičenie sa začalo známou rozcvičkou - Mandarinkou Darinkou. Nasledoval aerobik pod vedením mamičky Grétky, ktorá prispôsobila cvičenie veku našich detí. Príjemne strávená hodinka zanechala určite všetky starosti za dverami a mamičky si užili so svojimi ratolesťami trošku detskej radosti.

Čítať celý článok...
 
Pozvánka na MAJÁLES
Pondelok, 10 Máj 2010

Základná škola s materskou školou Čebovce Vás pozýva na

Majáles
dňa 29. mája 2010 o 20.30 hod.

Vstupné na osobu 10 EUR. V cene: drink, večera, káva, kapustnica. Do tanca bude hrať živá hudba. Predaj vstupeniek a bližšie informácie  môžete získať na tel.: 047/ 4882116

Csábi Alapiskola és Óvoda szeretettel meghívja Önöket

2010. május 29-én 20.30-kor tartandó
Majálisára

A belépő 10 EUR/személy, mely tartalmazza a vacsorát, üdítőt, kávét, káposztalevest. Élő zene vár mindenkit. Bővebb információt a következő telefonszámon kaphatnak: 047/ 4882116

 
Deň matiek - Pozvánka
Nedeľa, 02 Máj 2010

Milí rodičia,

v mene riaditeľstva ZŠ s MŠ Čebovce a učiteľov prvého stupňa slovenského i maďarského oddelenia ako aj v mene tr.učiteľky 5.A triedy si  Vás dovoľujeme pozvať na slávnostnú besiedku pri príležitosti Dňa matiek 7.5.2010 do priestorov ZŠ so začiatkom od 13.00 hod. Tešia sa na Vás Vaše deti aj pani učiteľky.

 
Keď zelená dominuje...
Piatok, 16 Apríl 2010

Posledný marcový deň ZŠ s MŠ Čebovce dostala zelenkavý nádych. Pučiace stromy pred budovou i myšlienka uskutočniť Deň Zeme, ale hlavne príchod očakávaných hostí - zástupcov policajného zboru nás sprevádzali po chodbách od skorých ranných hodín.

GALÉRIA

Žiaci prvého i druhého stupňa sa v rámci blokov prestriedali na troch aktivitách realizovaných príslušníkmi polície, a i keď nám počasie neprialo nič nám nebránilo v tom, aby sme strávili príjemné i poučné popoludnie netradičným spôsobom.

Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < 151 153 154 155 156 157 158 159 160 > Koniec >>

Stránka 151 z 162
SlovenčinaMagyar

Vybavenie školy

- Telocvičňa
- Multifunkčné ihrisko
- Odborné triedy (Fyzika, Chémia)
- Jazykové triedy
- Počítačové triedy
- Multimediálne triedy
- Knižnica
- Jedáleň
- Školský klub
- Materská škola

Hlľadanie

PARTNERI
Obec ČebovceFarnosť Čebovce
Festivál ÚDOLIE SVITANÍOPENnet.sk - Webdesign, E-shop, Webhosting

Fotky zo života školy

Projekty

PRINED
PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

PRINED

 

POP3


Webdesign, Tvorba web stránok
OPENnet.sk