ZŠ s MŠ Čebovce - Alapiskola és Óvoda Csáb

Lyžiarsky kurz - Telgárt 2020
2020. január 23. csütörtök, 13:07

V dňoch od 12.1-17.1.2020, sme sa zúčastnili lyžiarskeho výcviku so žiakmi 7.A, 7.B, 8.A, 9.A a 9.B triedy, v počte 26 žiakov a traja vyučujúci. Podmienky na lyžovanie boli výborné, slniečko nám svietilo krásne celý týždeň. Najviac nás tešil fakt, že sa všetci žiaci naučili základom lyžovania a osmelili sa aj na väčší kopec, ktorý si už vyžadoval trošku viac odvahy a zručností. Všetci sme si výborne zalyžovali, nadviazali nové priateľstvá, po večeroch sme súťažili v rôznych spoločenských hrách, šantili v bazéne, či relaxovali v saune a na izbách. Tento ročník radíme medzi obzvlášť vydarené, v plnom počte, s krásnymi zážitkami sme sa vrátili spoločne domov. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník. /AK/

 
SlovenčinaMagyar

Az iskola felszereltsége

- Tornaterem
- Multifunkcionális sportpálya
- Szaktantermek (Fizika, Kémia)
- Nyelvtantermek
- Számítógépes termek
- Multimédia termek
- Könyvtár
- Étterem
- Napközi otthon
- Óvoda

PARTNEREK
Csáb KözségCsábi Plébánia
Csábi Szeder Fábian DalegyletHajnalok Völgye fesztivál
SZEVÁMCSICS
GERUSA Polgári TársulásOPENnet.sk - Webdesign, E-shop, Webhosting

Iskolánk életéből

Szavazás

Mit fogadnátok szívesen az iskolánkban?
 

Projektek

PRINED
PRINED


Webdesign, Tvorba web stránok
OPENnet.sk