Értesítés az oktatás szüneteltetéséről
2020. szeptember 19. szombat, 12:28

A Csábi Alapiskola és Óvoda  igazgatósága tájékoztatja Önöket, hogy a Nagykürtösi Regionális Közegészségügyi Hivatal 2020.09.21–kei határozata alapján 2020.09.21-től -2020.09.27-ig szünetelteti az oktatást intézményünkben.

Felhívjuk a tanulók és a szülők figyelmét, hogy 2020.09.21-től folytatódik az online oktatás, melyről tájékoztatva lesznek az osztályfőnökök által.

Karanténba a pozitívan tesztelt személyek (alkalmazottak) és velük gyakran érintkező személyek kerültek, akikkel a Nagykürtösi Regionális Közegészségügyi Hivatal felvette a kapcsolatot.

A szülőkre semilyen korlátozás nem vonatkozik. A szülők kötelessége figyelni a tanulók egészségügyi állapotát és a betegség tüneteinek megjelenésével felvenni a kapcsolatot a háziorvossal.

Figyeljék honlapunkat, ahol folyamatosan közöljük az újabb információkat!