Tanároknak

Aktuális információk, anyagok, dokumentumok, ...

Členovia streleckého krúžku postúpili na majstrovstvá Slovenska
2015. május 29. péntek, 10:40

Žiaci A skupiny streleckého krúžku – Claudia Nászaliová, Bryan Kollár a Peter Tuček - po získaní 1. miesta v obvodnom a 3. miesta v krajskom kole v brannom viacboji postupujú na Majstrovstvá Slovenska.

Žiaci B skupiny – Monika Sliacka, Viktor Šebian a Peter Oláh – obsadili 2. miesto na majstrovstvách obvodu V. Krtíš.

Srdečne im gratulujeme  a prajeme veľa úspechov.

GALÉRIA

Naši futbalisti na krajskom kole - 2015
2015. május 29. péntek, 10:29

Po víťazstve na regionálnom kole v malom futbale mladších žiakov „Dôvera Cup“ postúpili naši futbalisti na krajské kolo, kde získali 5. miesto. Srdečne im gratulujeme.

GALÉRIA

Plavecký výcvik 2015
2015. május 15. péntek, 13:09

Plaveckého výcviku sa zúčastnili žiaci 2., 5. a 6. ročníkov. Na pretekoch v plávaní, ktoré sa konali v posledný deň kurzu, zvíťazila žiačka Katka Pajerová.

GALÉRIA

Pozvánka / Meghívó
2015. május 11. hétfő, 12:10

Základná škola s materskou školou a Rada rodičov pri ZŠ s MŠ Čebovce pozýva všetky vekové kategórie, zadaných i nezadaných na MAJÁLES dňa 23.05.2015 o 19:30 v jedálni školy.

Alapiskola és Óvoda Csáb és az AI mellett működő szülői munkaközösség meghívja Önt a MAJÁLISÁRA 2015.05.23-án 19.30 órai kezdettel az iskola éttermébe.