Zima v škôlke
Nedeľa, 25 Január 2009

Dňa 13.11.2008 sa uskutočnil v ZŠ Deň "D" , ktorého sme sa zúčastnili aj my, deti z MŠ. Pozreli sme si tvorivé dielne , ktoré boli veľmi bohaté a zaujímavé. Deti si mohli vyskúšať zdobenie medovníčkov, na ktorých si nakoniec dobre pochutnali.

4.12.2008

Vitaj v našej škôlke milý Mikuláš,

vyzerali sme Ťa z okna toľko ráz.

Kožúštek a dlhú, bielu bradu máš,

vitaj, vitaj medzi nami milý Mikuláš.

Touto pesničkou privítali deti MŠ Mikuláša, ktorý navštívil naše detičky aj tento rok. Deti plné radosti čakali na svoje balíčky, ktoré im pripravili rodičia a pán starosta v mene Obecného úradu. Každé dieťa za  balíčky poďakovalo básničkou alebo pesničkou čo sa Mikulášovi veľmi páčilo a sľúbil, že nezabudne na nás a o rok príde zas.

4.12.2008

V spolupráci so ZŠ sme sa aj my zúčastnili v teločnični ZŠ divadelného predstavenia" Vlk a kozliatka", deťom sa predstavenie veľmi páčilo, spolupracovali s hercami, tlieskali a bolo videiť, že sa do deja rozprávky vžili. Odmenou za " správnych" divákov bol čokoládový Mikuláš.