ZŠ s MŠ Čebovce - Alapiskola és Óvoda Csáb

Aktuality
Vymenovanie pani riaditeľky Ing. Perly Jaskó Deákovej 2019
Utorok, 02 Júl 2019

V pondelok 1.7.2019 v našej zborovni pán starosta Henrik Tóth slávnostne vymenoval Ing. Perlu Jaskó Deákovú na funkciu riaditeľky školy na dobu ďalších 5 rokov. Poďakoval sa jej za doterajšie vynikajúce výsledky a zároveň jej blahoželal  k dosiahnutému výsledku vo výberovom konaní a zaželal jej v kariérnej pozícii riaditeľa Základnej školy s materskou školou s materskou školou Čebovce – Alapiskola és Óvoda Csáb naplnenie jej nových zámerov a cieľov v poslaní a v rozvoji školy v dobrom pracovnom prostredí a dosiahnutie pracovných i osobných úspechov.

V mene všetkých zamestnancov školy pani riaditeľke Ing. Perle Jaskó Deákovej srdečne gratulujeme a tiež jej prajeme veľa úspešných rokov v jej činnosti!

GALÉRIA

 
SlovenčinaMagyar

Vybavenie školy

- Telocvičňa
- Multifunkčné ihrisko
- Odborné triedy (Fyzika, Chémia)
- Jazykové triedy
- Počítačové triedy
- Multimediálne triedy
- Knižnica
- Jedáleň
- Školský klub
- Materská škola

PARTNERI
Obec ČebovceFarnosť Čebovce
SPEVOKOL SZEDERA FÁBIÁNAFestivál ÚDOLIE SVITANÍ
SZEVÁMCSICS
OZ GERUŠAOPENnet.sk - Webdesign, E-shop, Webhosting

Fotky zo života školy

Naša anketa

Čo by ste radi privítali v škole?
 

Projekty

PRINED
PRINED


Webdesign, Tvorba web stránok
OPENnet.sk