ZŠ s MŠ Čebovce - Alapiskola és Óvoda Csáb

Aktuality
Vyhodnotenie prírodovedných súťaží
Štvrtok, 30 Apríl 2009

Ako aj po iné roky, aj tento rok sa do prírodovedných súťaží zapojili žiaci našej školy. A vôbec nie zbytočne. Dosiahli sme veľmi pekné výsledky, s ktorými sa môžeme len pochváliť. Súťažili v nasledovných súťažiach Matematický klokan, Pytagoriáda,Matematická olympiáda, Fyzikálna olympiáda, Chemická olympiáda, Biologická olympiáda. Tu zverejňujeme ich krásne úspechy.

Dňa 26.3.2009 na škole prebehla súťaž Matematický klokan pre žiakov 2. - 9. ročníka ZŠ. Konečne sme po dlhom čakaní minulý týždeň dostali oficiálne výsledky  a musíme pochváliť  niektorých žiakov, ktorí veľmi pekne obstáli v súťaži. Najlepšie výsledky dosiahlil žiačky Daniela Hívešová, Viviana Ohajdová, Marieta Balgová, ktoré mali viac ako  80% úspešnosť a zároveň sa stali úspešnými riešiteľkami. Aj ďalší  žiaci vo vyšších kategóriách sa nedali zahanbiť ( Nikolas Zagyi, Dominika Balgová,  Joachim Murár ). Celú výsledkovú tabuľku si môžete pozrieť na stránke http://www.exam.sk/index.php?id=244

Dňa 28.4. 2009 a 29.4.2009 sa uskutočnilo okresné kolo Pytagoriády. Z našej školy sa ho zúčastnili úspešní riešitelia školského kola. Celkove to bolo 7 žiakov v kategóriách P4, P5, P7, P8. Výsledková listina je uverejnená na nasledujúcej stránke, kde si ju môžu žiaci pozrieť s použitím pridelených kódov  http://www.cvcvkrtis.edu.sk/cvc0203_pyta_P3_8.html

Veľmi pekný úspech sme dosiahli v okresnom a krajskom kole Chemickej olympiády. Okresného kola sa zúčastnili 2 žiaci Kristián Fónod a Monika Resutíková. Kristián sa stal úspešným riešiteľom  okresného  kola,  obsadil 3. miesto a postúpil do krajského kola, ktoré sa konalo 17.4. 2009. Tu obsadil krásne 18. miesto a stal sa úspešným riešiteľom aj krajského kola.

Aj v Biologickej olympiáde v kategórii E - zoológia sa máme s čím pochváliť. 16.4.2009 sa okresného kola zúčastnili žiačky 7.ročníka a všetky sa stali úspešnými riešiteľkami. Mária Makúchová obsadila 1. miesto, Bernadeta Rimóciová 3. miestoBianka Dudášová 4. miesto. Žiačky, ktoré sa umiestnili na 1. a 3. mieste sa zúčastnia 12.5.2009 krajského kola v Banskej Bystrici. Držíme im palce a veríme, že sa stanú úspešnými riešiteľkami.

 
SlovenčinaMagyar

Vybavenie školy

- Telocvičňa
- Multifunkčné ihrisko
- Odborné triedy (Fyzika, Chémia)
- Jazykové triedy
- Počítačové triedy
- Multimediálne triedy
- Knižnica
- Jedáleň
- Školský klub
- Materská škola

PARTNERI
Obec ČebovceFarnosť Čebovce
SPEVOKOL SZEDERA FÁBIÁNAFestivál ÚDOLIE SVITANÍ
SZEVÁMCSICS
OZ GERUŠAOPENnet.sk - Webdesign, E-shop, Webhosting

Fotky zo života školy

Naša anketa

Čo by ste radi privítali v škole?
 

Projekty

PRINED
PRINED


Webdesign, Tvorba web stránok
OPENnet.sk