Vieš, čo čítaš?
Štvrtok, 05 Apríl 2018

V priebehu mesiaca marec sme si na našej škole pripomenuli dôležitosť čítania a prehlbovania čitateľskej gramotnosti. Celý mesiac sa niesol v duchu návštev knižnice, besedovali sme o našich najobľúbenejších knihách, robili sme si výstavky a usporiadali sme v triedach aj súťaž o najšikovnejšieho čitateľa, kde sme preverovali čitateľskú gramotnosť jednotlivých žiakov. V súťaži Vieš, čo čítaš?sa najviac darilo a ocenení boli nasledovní žiaci: Matej Filadelfi, Lukáš Tóth, Alex Krnáč, Dominika Petercová, Natália Záhorecová, Eva Bodžárová, Emília Balgová, Barbara Kanalošová, Ákos Dola, Alexandra Húšťavová, Riana Celengová, Peter Štriho, Erik Balga, Rafaela Zita Berger-Schäpers, Barbara Györgyová. (A.K.)