Súťaž V rytme tanca 2017
Streda, 05 Apríl 2017

Prvýkrát v histórii sme sa zúčastnili na  tanečnej súťaži pod názvom: V rytme tanca, ktorú organizovalo Hontiansko-ipeľské osvetové stredisko vo Veľkom Krtíši v spolupráci s primátorom mesta Veľký Krtíš. Mali sme možnosť vidieť a vychutnať si 41 tanečných vystúpení v rôznych kategóriách. Naše dievčatá v zložení: Sofia Vlkolenská, Kristína Nászaliová, Liana Lichvárová, Barbara Kanalošová, Laura Borošová, Laura Šebianová a Dorina Balgová si na okresné kolo pripravili choreografiu v kategórii Open choreografia pod názvom Prestávka.. Mix rôznych štýlov, perfektne zvládnuté kroky, nápadité rekvizity a hlavne ohromná radosť z tanca nám priniesli vytúžené 1.miesto a postup na krajské kolo, ktoré bude v Žiari nad Hronom - 25.4.2017. Srdečne sa tešíme z úspechu našich dievčat a tešíme sa na reprezentáciu našej školy aj na krajskom kole.