Škultétyho Zornička 2017
Streda, 12 Apríl 2017

V jedno pekné utorňajšie popoludnie sa naši recitátori opäť zišli na školskom kole v prednese poézie a prózy Škultétyho Zornička. V rámci danej súťaže máme tri kategórie. V prvej kategórii mohli súťažiť žiaci 2.- 4. ročníka, v druhej kategórii žiaci 5.- 6. ročníka a v tretej starší žiaci.  Na školskom kole sa nám predviedli: Natália Záhorecová, Michal Tóth, Monika Pajerová, Dominika Peterecová, Sofia Borošová, Kristínka Balgová, Natália Jakabová a Matej Hulec. Všetci podali vynikajúci výsledok, naučili sa svoje prednesy naspamäť, za čo im patrí obrovská pochvala. Monika Pajerová, Kristínka Balgová, Natálka Záhorecová, Natálka Jakabová a Maťko Hulec nás budú reprezentovať na okresnom kole 20.4.2017 vo Veľkom Krtíši. Tešíme sa na ich výkony a držíme im palce!