Oznámenie / Értesítés
Piatok, 05 Február 2021

Základná škola s MŠ Čebovce oznamuje pre svojich zamestnancov, rodičov detí z materskej školy ako i rodičov žiakov I. stupňa základnej školy  že testovanie k nástupu žiakov do ZŠ a MŠ Čebovce sa uskutoční dňa 06.02.2021 t.j. v sobotu v priestoroch školy v čase od 8.00 hod. do 14.00 hod. Presný čas na testovanie bude doručený každému osobne v piatok večer. Školské testovanie slúži len pre zamestnancov školy, rodičov, zákonných zástupcov a žiakov II. stupňa bez prístupu na internet.

----------------------------------------------------------------------------

A Csábi Alapiskola és Óvoda értesíti az alkalmazottait, az óvodás gyermekek szüleit valamit az alsó tagozatos szülőket, hogy az iskolába való belépéshez szükséges tesztelésre 2021. február 6-án, szombaton kerül sor az iskola épületében reggel 8.00 órától délután 14.00 óráig. A pontos időbeli beosztást minden éritett megkapja péntek este. Az iskolai tesztelés az iskola alkalmazottaira, szülőkre, törvényes képviselőkre vonatkozik.