Naša škola dňom 15.09.2020 vstupuje do červenej fázy
Utorok, 15 September 2020

Na základe platných usmernení vám riaditeľstvo Základnej školy s materskou školou Čebovce – Alapiskola és Óvoda Csáb oznamuje, že dnes t. j. 15.9.2020 na základe usmernenia RÚVZ Veľký Krtíš naša škola vstupuje do červenej fázy. Na škole boli dvaja  pedagógovia   pozitívne testovaní na COVID-19.

Na základe Usmernenia MŠVVaŠ SR - Organizácia a podmienky výchovy a vzdelávania na základných školách pre školský rok 2020/2021 a v súlade s Rozhodnutím ministra z 28.8.2020 a na základe usmernenia RÚVZ vo Veľkom Krtíši sme prerušili vyučovanie  na základnej a materskej školy.

Žiakom udeľujeme riaditeľské voľno z dôvodu podozrenia na ochorenie Covid-19 na základe nariadenia RÚVZ od 16.9.2020 – do 20.09. 2020.

O ďalšom postupe budeme rodičov, žiakov a zamestnancov bližšie informovať.